Series
Ratings
69
When I Fly Towards YouRated ★ 4.0
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0

Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
명탐정 코난Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The Best ThingRated ★ 4.5
Three Idiots in KenyaRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Red SleeveRated ★ 4.5

Reborn RichRated ★ 2.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5