Movies
Ratings
482
Ocean's EightRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0

R-PointRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 2.5