Movies
Ratings
212
TransformersRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 0.5
The Prince & MeRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0

Radio StarRated ★ 2.5

The ServantRated ★ 2.5

Tidal WaveRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 1.5

The UnjustRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 2.0

Runway CopRated ★ 2.5
Mulan IIRated ★ 2.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 3.5
The PuppetRated ★ 1.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0

Death Note: The Last NameRated ★ 1.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5