Movies
Ratings
102
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0

The PiratesRated ★ 4.0

Secret ReunionRated ★ 4.5

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
D-WarRated ★ 0.5
King KongRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0