Series
Ratings
138
Love Deeply!Rated ★ 2.5
My Beautiful ManRated ★ 5.0

Kimi ni wa TodokanaiRated ★ 4.0
Dream StageRated ★ 1.0
Oblivion BatteryRated ★ 3.5
My Personal WeathermanRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Smells Like Green SpiritRated ★ 2.0
My Love Mix-Up!Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.5
Genjitsu no Yohane: Sunshine in the MirrorRated ★ 2.5
Happened to Join a Group of Cool Guys on a School TripRated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0

Oshi no KoRated ★ 3.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.0