Series
Ratings
112
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 3.0

Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 3.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5

House of CardsRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
All InRated ★ 3.5
DamoRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 3.0
Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0

Money's WarfareRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 2.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0