Titles you rated

Gold DiggerRated ★ 0.5
You Season 5Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
I Am Groot Season 2Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
MarianneRated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
DetentionRated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 1.0