Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0

AkiraRated ★ 3.0

OldboyRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0