Movies
Ratings
57
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0

May 18Rated ★ 4.0

MasqueradeRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 3.0

PunchRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0

The Man from NowhereRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0