Titles you rated

Killing EveRated ★ 5.0

The World of the MarriedRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Wild Wild CountryRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5

Slam DunkRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0