Movies
Ratings
304
The King's WardenRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5

Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0

Chungking ExpressRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 3.5

AftersunRated ★ 4.5

My Dearest Fu BaoRated ★ 3.5

Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0