Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.5

The RevenantRated ★ 1.0

The PriestsRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0

Ode to My FatherRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0