Movies
Ratings
116
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 4.5

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0

26 YearsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
White House DownRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 4.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.0
Taxi 3Rated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.5