Series
Ratings
108
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0

Solo LevelingRated ★ 3.5

DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 3.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0