Movies
Ratings
87

SecretRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 1.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 1.0
Jason BourneRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 0.5

SplitRated ★ 3.5

Anarchist from ColonyRated ★ 1.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 1.5
War of the WorldsRated ★ 2.5

200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
BeanRated ★ 3.5

Marriage BlueRated ★ 2.5

Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Sky of LoveRated ★ 2.5