Series
Ratings
94
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0

꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 2.5

Demon SlayerRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Temptation IslandRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 4.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0