Movies
Ratings
68

LeonRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5

BugoniaRated ★ 2.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.0

50/50Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0

Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5