Series
Ratings
45

Dan Da DanRated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.5
Will Friendship be Established between Men and Women? (No, I won't!!)Rated ★ 1.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 5.0
Fire Force Season 3Rated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 4.5
Fire ForceRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
MedalistRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0

Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5

Mushoku Tensei Ⅱ : Jobless ReincarnationRated ★ 3.5

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 5.0

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0

DAN DA DANRated ★ 3.5

Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.5

Dr. Stone Stone WarsRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0