Series
Ratings
17
IRISRated ★ 5.0

Temptation of WifeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.5

The HeirsRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5