Series
Ratings
481

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 3Rated ★ 3.0
So, You Make ItRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
School BabysittersRated ★ 4.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0

99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 3.5
My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 3.0

My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 5.0

My Hero AcademiaRated ★ 4.5

My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 4.5