Titles you rated

AemaRated ★ 3.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0

Reborn RichRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 0.5
The 8 ShowRated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5

Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0