Series
Ratings
24
The WitcherRated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The 08th MS TeamRated ★ 3.0

One Punch ManRated ★ 3.0

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 2.0
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Sonic XRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5