Movies
Ratings
86
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
On a Magical NightRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The SeagullRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
MortdecaiRated ★ 5.0
CloserRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 4.0