Movies
Ratings
257
The Garden of Sinners: EpilogueRated ★ 3.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 3.5
The Garden of Sinners - Chapter 7: A Study in Murder (Part 2)Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Garden of Sinners - Chapter 6: Oblivion RecordingRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0

Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Saint Young MenRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5

The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 4: The Hollow ShrineRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 3: Remaining Sense of PainRated ★ 3.0
The Garden of Sinners - Chapter 2: A Study in Murder (Part 1)Rated ★ 2.5
The Garden of Sinners - Chapter 1: Overlooking ViewRated ★ 3.0

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 5.0