Series
Ratings
221
원피스 25기Rated ★ 3.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
원피스 24기Rated ★ 2.5

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
원피스 23기Rated ★ 3.0
원피스 22기Rated ★ 1.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0
원피스 21기Rated ★ 2.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.0
원피스 19기Rated ★ 3.5
원피스 18기Rated ★ 2.5
원피스 17기Rated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
원피스 16기Rated ★ 2.5
원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 4.5
원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.0
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0