Movies
Ratings
763- The UglyRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Black MoneyRated ★ 2.0
Land of HappinessRated ★ 2.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0