Movies
Ratings
420

ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
DetroitRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5

Little ForestRated ★ 5.0

1987: When the Day ComesRated ★ 2.5

WonderRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.5

Midnight RunnersRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0

The FortressRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5