Titles you rated
Don't Hug Me, I'm Scared II: TimeRated ★ 5.0

The Devil's DealRated ★ 0.5
Crying FistRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5

12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Love ResetRated ★ 1.5

Troll FactoryRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0

I, The ExecutionerRated ★ 1.5

The FabelmansRated ★ 4.5
A Real PainRated ★ 4.0

Past LivesRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 5.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
CodaRated ★ 3.5

The First Slam DunkRated ★ 5.0

MinariRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0