Movies
Ratings
63
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 5.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5