Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0

Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0

The RevenantRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0

Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0

Radio StarRated ★ 4.0
AwaitingRated ★ 4.0