Titles you rated

Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 1.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.5

Money's WarfareRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0

Personal TasteRated ★ 4.5