Series
Ratings
36

The World of the MarriedRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 5.0
Rent-a-Girlfriend Season 3Rated ★ 5.0
Rent-a-Girlfriend Season 2Rated ★ 5.0
Rent-a-GirlfriendRated ★ 5.0
Shikimori's Not Just a CutieRated ★ 4.0
The Dreaming Boy Is a RealistRated ★ 4.0
The Quintessential Quintuplets∽Rated ★ 5.0
The Quintessential QuintupletsRated ★ 5.0
The Quintessential Quintuplets ∬Rated ★ 5.0
The Girl I Like Forgot Her GlassesRated ★ 5.0
Our Dating Story: The Experienced You and The Inexperienced MeRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Olive KitteridgeRated ★ 4.5
Traveler Season 1Rated ★ 3.5

The Beauty InsideRated ★ 2.5

Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0