Movies
Ratings
280
The Man Who LaughsRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0

EscapeRated ★ 2.5
Family SwitchRated ★ 3.5
The GrinchRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Stand by MeRated ★ 4.0

The Family ManRated ★ 1.5
13 Going on 30Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5