Series
Ratings
42

The World of the MarriedRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0

IljimaeRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0

Rustic PeriodRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0