Movies
Ratings
452
Ant-ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.5

Will You Be ThereRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5

Fabricated CityRated ★ 1.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0

MasterRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0