Series
Ratings
11
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Jang Hee BinRated ★ 2.5
Lois & Clark: The New Adventures of SupermanRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5

Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 2.5