Titles you rated

Still 17Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5

Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.5