Movies
Ratings
24
My SonRated ★ 4.5

Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 5.0
ApostleRated ★ 4.5
Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.5
pace makerRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0

PunchRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 4.5

Radio StarRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5

SnowpiercerRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0

Architecture 101Rated ★ 4.0

WhiplashRated ★ 4.5

Dancing QueenRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0

SunnyRated ★ 4.5