Movies
Ratings
405
WhiplashRated ★ 3.5
HomecamRated ★ 3.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5

TarotRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5

NoiseRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0

Bring Her BackRated ★ 3.5
The PactRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 4.0

Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.0
RevelationRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.5

EscapeRated ★ 3.0