Movies
Ratings
1170
Whispering WaterRated ★ 2.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
AuditionRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
SiratRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
House of the SeasonsRated ★ 3.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.0
Kids ReturnRated ★ 3.0
At the BenchRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 1.5

BugoniaRated ★ 4.5