Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0

I Feel PrettyRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 1.5

Secretly, GreatlyRated ★ 2.5

Confession of MurderRated ★ 4.0

Lump of SugarRated ★ 4.0

Take OffRated ★ 3.5

My Brilliant LifeRated ★ 3.5

A MuseRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 2.5