Titles you rated


Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5

The Drug KingRated ★ 1.5

Extreme JobRated ★ 4.5

Inside meRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5

The Show Must Go OnRated ★ 4.0

On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5

Coin Locker GirlRated ★ 2.0

Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 4.5

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0