Movies
Ratings
47
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5

Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The Tin DrumRated ★ 2.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 2.0

The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0

The ServantRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5

My PaparottiRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0