Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The RosesRated ★ 3.5
The UglyRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 2.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 1.5

The Kirishima ThingRated ★ 4.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5