Movies
Ratings
589
The Beauty InsideRated ★ 3.0

VeteranRated ★ 4.5

AssassinationRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0

ChefRated ★ 4.0

Dachimawa LeeRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0

The Classified FileRated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
The Last House on the LeftRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5

The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.0