Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
English VinglishRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0

What Women WantRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0

All for LoveRated ★ 4.0

HelplessRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0

Thread of LiesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5

HarmonyRated ★ 4.5

My Wife Got MarriedRated ★ 4.0

C'est Si BonRated ★ 3.0

My Scary GirlRated ★ 4.0