Movies
Ratings
178

The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Baby's Day OutRated ★ 4.0

The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0

Architecture 101Rated ★ 4.0
JackRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0

My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0