Titles you rated

Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 4.5
I am a Rich ManRated ★ 4.0
Mrs.B., a North Korean WomanRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5

HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Beyond UtopiaRated ★ 4.0
The Wandering MoonRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Fahrenheit 11/9Rated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 3.0
BoysRated ★ 3.5
Winter sleepRated ★ 3.5