Series
Ratings
39
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5

One Punch ManRated ★ 2.5

My Hero AcademiaRated ★ 2.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0

Demon SlayerRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.5

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0

Jujutsu KaisenRated ★ 3.0

Oshi no KoRated ★ 2.5

Kaiju No. 8Rated ★ 3.0

Attack on TitanRated ★ 4.0
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 2.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 2.5