Movies
Ratings
86

Memories of MurderRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 3.0

The World of UsRated ★ 3.5

The FabelmansRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 3.5

Woman Is the Future of ManRated ★ 1.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Finding Mr. RightRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5

Perfect DaysRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 1.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 5.0

Decision to LeaveRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0